Пиронкова ще носи родния трибагреник на Олимпиадата
Цветана Пиронкова ще носи знамето на българската делегация на откриването на Игрите на 27 юли. До последно от БОК умуваха на кого да поверят честта да излезе с българския трибагреник в Лондон. Варианти бяха Григор Димитров и легендарният Йордан Йовчев. Гимнастикът обаче бил суеверен. Възможност да носи знамето бил и някой от националите по волейбол.