Кривия се извинява на бултрасите за промяната на мача с Черноморец

7734
18

Спортният директор на Ботев Пд Александър Александров се извинява на привържениците на "канарчетата" за промяната на двубоя с Черноморец Бс, който бе плануван да се играе в Брестник, но заради високите температури в Пловдивско, клубът постигна споразумение с бургазлии срещата да се състои във Велинград.
"От името на спортно-техническия щаб се извинявам на привържениците на Ботев за промяната. Наясно сме, че нашите фенове нямат търпение да видят отбора и Брестник бе отличен вариант за тях. Въпреки това за нас най-важно е здравето на футболистите. За момчетата ще бъде убийствено да играят на тази жега в Пловдив. Във Велинград условията са далеч по-благоприятни и ние сме длъжни да се съобразим с това.", заяви Александров пред клубния сайт на тима.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Ботев 2012
Всички новини по темата: (183)

Виж коментарите (18)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!