Ботев привлича поне четирима
Отборът на Ботев ще привлече минимум четири нови футболисти през зимната пауза, съобщи президентът на клуба Димитър Христолов. Той поясни, че всички нови попълнения ще бъдат българи и ще подсилят отбора във всички линии. Имената на новите попълнения ще бъдат обявени, когато те подпишат договорите си с "канарчетата". Тогава ще се разбере и кои играчи от сегашния тим на "жълто-черните" ще бъдат освободени ли дадени под наем на други тимове.
От пресслужбата на Ботев съобщиха, че при посещението на някои от футболистите на тима в нощен бар Exit в Пловдив не се е стигнало до инциденти с охраната, както твърдят някои медии. А управата на заведението се е извинила на играчите. Ръководството на клуба ще направи свое собствено разследване по случая. Футболистите няма да бъдат наказвани. Информацията е на БТА.