Велев остана доволен от видяното срещу Ягодина
Наставникът на Локомотив Пловдив Емил Велев остана доволен от представянето на отбора в контролата срещу сръбския Ягодина (0:0).
"В такива контроли не се гледа резултата, а играта на целия отбор, защото сме в такъв етап от подготовката, че тренираме съвсем други неща и основните ни цели е наблягането на физическата подготовка. Видях че имаше желание днес в играчите. Повече задържахме топката и стана една добра проверка", сподели за Plovdiv24.bg треньорът на пловдивчани след двубоя с Ягодина.