Вратар напусна Локо след само 2 тренировки
След само 2 дена престой в Локомотив Пловдив Божидар Стойчев си тръгна сам от лагера на "черно-белите" в Банско. Стражът е взел това решение след присъединяването на Йордан Господинов към лагера на пловдивчани.
"Имах намерението да се боря за титулярен вратар в Локомотив, но с идването на Данчо Господинов нещата се променят. Ще се пробвам някъде другаде, където ще мога да играя, а не да стоя трети вратар", заяви Стойчев, цитиран от Gong.bg.
Така след напускането на Стойчев Локо Пд остава с двама вратари до момента. Това са Иван Караджов и Йордан Господинов.