Локо започва подготовка за Европа в петък вечерта

3381
4

Представителният отбор на Локомотив (Пд) ще направи първата си тренировка за новия сезон в петък (15 юни) от 18,00 часа на Лаута. Половин час по-рано треньорът Емил Велев и административният директор на клуба Атанас Узунов ще говорят на пресконференция пред медиите. В събота черно-белите ще пътуват до столичния комплекс Царско село, където ще се проведат пълни медицински изследвания на футболистите.

Първият подготвителен лагер ще е в Банско и ще продължи до 28 юни. Отборът ще бъде настанен в комплекс Пири. В момента ръководството обсъжда няколко варианта за чужбина, където ще се проведе вторият лагер.

Единственият футболист, който на този етап със сигурност напуска клуба, е защитникът Танко Дяков.


Още по темата: Лятна подготовка и селекция в Локо 2012
Всички новини по темата: (223)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).