Бакалов: Ботев ще домакинства на ст. "Христо Ботев"
Спортно-техническия директор на Ботев Пловдив Марин Бакалов заяви за Plovdiv24.bg, че "жълто-черните" ще играят на стадион "Христо Ботев" мачовете си от новия сезон.
"Стадион "Христо Ботев" ще бъде лицензиран и ще домакинстваме мачовете си в Пловдив", заяви спортно-техническия директор на "канарчетата".
Той също така призна, че "Колежа" ще бъде готов за старта на новия сезон и "жълто-черните" ще играят мачовете си на него.