Баражът за "А" група ще е на 30-ти май
Днес се състоя заседание на БФС. На него бе взето решение плейофът за влизане в "А" група, който почти сигурно ще е между Ботев и Спортист (Своге), ще бъде игран на 30-и май, като часът на срещата ще бъде определен допълнително.
По всяка вероятност арена на сблъсъка ще е софийският стадион "Славия".