Лаптопа: Спорна дузпа реши мача, но е нормално да се помага на по-силните
Наставникът на Видима Раковски Костадин Ангелов остана крайно разочарован от загубата на неговия тим с 2:3 от Локомотив Пловдив. Той заяви след двубоя на "Лаута", че дузпата, която е решила двубоя според него е спорна и е нормално да се помага на по силните отбори.
"Не съм доволен. Въпреки всичко трябваше да създадем повече положения, а ние не можахме да го направим. Ще се борим до края. Видима ще изпадне, когато първенството свърши. Дотогава няма да изпада. Ще се борим до последния момент", отсече Ангелов след загубата от Локомотив Пд.
"За дузпата - трябва да се види на записа, но според мен е спорно положение. Нормално е да се помага на по-силните. Постоянно се прави", завърши Лаптопа.