Феновете на Ботев търсят изход от кризата
Представители на повечето големи фракции на привържениците на Ботев се събраха вчера, за да обсъдят лошата ситуация около клуба. Те решиха, че ще продължат с протестите си срещу собственика Димитър Христолов. Извиниха се обаче за сцените след мача срещу Черно море. Тогава президентът беше замерян с камъни и бутилки от минерална вода.
Феновете желаят собствеността на клуба да бъде сменена, но и ясно съзнават, че на този етап това е изключително трудно.
- Настоящият шеф да продължи да търси реален купувач, който да има амбицията да върне славните традиции на Ботев - заявиха тарторите. - Христолов, и ние ще си отидем, но Ботев ще съществува винаги. Изключително ни боли, когато клубът е в криза. Ще направим каквото зависи от нас, за да помагаме. Информацията е на вестник "7 дни спорт".