Ботев купува 19 000 зрителски седалки, ВИП седалки "Recaro" и табло с парите от боклука
Общинските съветници одобриха предложението но ПФК "Ботев" парите от софийския боклук да бъдат предназначени за 19 000 зрителски седалки отговарящи на изискванията на УЕФА, ВИП седалки тип "Recaro" и електронно табло, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Останалите ремонтни дейности по стадиона ще са за сметка на собственика на отбора.
С 43 "за", "0" против и без въздържали се съветниците одобриха решението за пренасочването на парите от софийския боклук на клуба.