Феновете на Ботев поискаха оставката на Гърков
Феновете на Ботев поискаха оставката на треньора на "канарчетата", научи Plovdiv24.bg. Това стана на импровизирана среща преди днешната тренировка на тима. Светослав Гърков отказа да коментира ситуацията в клуба след срамната загуба и обеща, че ще говори с феновете евентуално след заниманието. Феновете изчакаха треньора и футболистите пред стадиона и рейса, с който "жълто-черните" заминаха да тренират на стад. "Пловдив", тъй като клубния терен в момента е в ремонт и не могат да се провеждат тренировки на него.
Сред феновете витае нагласата, че треньорът все пак ще си го отнесе за срамния резултат и ще бъде заменен. Това ще стане в края на седмицата, когато клубният шеф Димитър Христолов ще се завърне от бизнес дела в чужбина.