Фенове на Локо и Ботев спретнаха меле в центъра на Пловдив

8478

Футболни хулигани се биха тази нощ в центъра на Пловдив. Около 30 фена на отборите "Локомотив" и "Ботев" са участвали в масовия бой, започнал към 22:30 часа близо до сградата на Радио Пловдив. Те са използвали метални прътове, боксове и бутилки. При мелето сериозно е пострадал един младеж, който е откран в болница с множество порезни рани и загуба на кръв, след като в главата му е била счупена бутилка. Това не е първото сбиване между фенове на двата футболни отбора. Припомням, че преди година при подобен инцидент край Градския дом на културата бяха арестувани десетки футболни хулигани. Някои от тях бяха осъдени на пробация след бързи производства. Информацията е на радио Пловдив.


Още по темата: Бой между фенове на Локо и Ботев
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!