Любимец и куп пропуски спънаха Локо във втората контрола

Коментари (155)
16:56 / 23.01.2012
11886
Локо загуби и втората си предсезонна подготовка, този път от Любимец с 0:1. "Черно-белите" седяха доста по-добре на терена и организираха куп атаки, но ги пропиляха.

Дебют в защита направи Танко Дяков, който се понрави с няколко отигравания и добро изнасяне на топката.

Ревиво също бе тестван с "черно-бялата" фланелка на позицията на Сержиньо и остави нелоши впечатления. Даде няколко добри паса в атака, бе близо и до отбелязване на гол, но вратаря спаси удара му.

След почивката Велев смени почти всичките си титуляри. От своя страна Любимец се бранеше компактно и чакаше своя момент. Той дойде в 80-та минута когато след не много добра намеса на Ставрев, Минчев отбеляза за 1:0 с удар от разстояние.