Започна изграждането на изкуствено игрище на Лаута
Започна изграждането на изкуствено игрище на "Лаута", финансирано от община "Пловдив" чрез отпуснатите пари за "безплатни билети" миналата година. Ако метеорологичните условия позволяват, терена с размер 50 на 30 метра ще бъде готов до старта на пролетния полусезон.
Междувременно днес от 18,30 часа феновете на Локомотив възстановиха традиционните си срещи помежду си на "Лаута".