Лукич и Релич също напускат Локо

4168
11

След напускането на Драган Канатларовски и Бранко Милованович, Локо е на път да се раздели и с Ненад Лукич и Милош Релич до края на есенния полусезон. Двамата бяха привлечени на "Лаута" именно от Бранко, който вече не е част от Локомотив. 
Ръководството на "черно белите" ще продадат на всяка цена Лукич, който е апетитна хапка на редица европейски грандове, докато договорът на Релич ще бъде прекратен. 
Сърбите така и не можаха да се докажат в Локо, а с тяхното изгонване ще освободят две квоти извън ЕС.


Още по темата: Локомотив - Ботев Враца (12.11.11)
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (11)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!