Виктория Волей (Пловдив) завърши на 4-о място в държавното при 14-годишните

305

Момчетата на Виктория Волей (Пловдив) заеха престижното четвърто място на държавното първенство по волейбол във възрастовата група до 14 години. Заключителният междурегионален турнир, който е със статут на финали, се проведе в Стара Загора с участието на осем отбора.

Представителите на регионите "Странджа“ и "Тракия“ бяха разделени в две групи и играха по формулата "всеки срещу всеки“. В първата фаза на надпреварата малките "викторианци" постигнаха две победи срещу отборите на "Казанлък Волей“ и "Родопа“ (Смолян) и претърпяха загуба от Берое (Стара Загора).

В полуфинала пловдивчани, водени от треньора Йорданка Василевски, отстъпиха на Марица (Белово).

В спора за бронзовите медали Виктория Волей отново се изправи срещу домакините от Берое и загуби в един от най-оспорваните мачове на турнира.

Крайно класиране

1. "Нефтохимик 2010“ Бургас

2. "Марица“ Белово

3. "Берое“ Стара Загора

4. "Виктория Волей" Пловдив


Още по темата: Волейболен клуб Виктория Волей (Пловдив)
Всички новини по темата: (179)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).