С 10 души Спартак не остави шанс на Чирпан

13:57 / 21.10.2011
2104
С 10 души Спартак не остави никакъв шанс на домакина Чирпан, побеждавайки го с 3:1 в мач от 12-ия кръг на Югоизточната "В" група.

"Гладиаторите" безспорно бяха по-добрия отбор през целите 90 минути и заслужено си тръгнаха с 3 точки от Чирпан.

Първата част завърши без попадения, като пловдивчани пропиляха три възможности за гол. Веднага след подновяването на играта Спартак остана с човек по-малко на терена след червен картон на централния защитник Ангел Делчев. Минути след като гостите останаха с 10 души на терена те поведоха с гол на Хаджиев. Радостта на Спартак обаче бе кратка след като домакините изравниха от дузпа. В 70-ата минута Андрей Андреев покачи на 2:1, а крайното 3:1 оформи юношата Серафим Михайлов.

Следващият мач на Спартак е срещу Атлетик (Куклен) за Купата на аматьорската лига, на 25.10.11 (вторник), от 16 часа на стадион "Атлетик" в гр. Куклен.