Локо без проблеми срещу Каварна

Коментари (38)
20:03 / 28.08.2011
7580
Локо победи безпроблемно Калиакра с 2:0 в двубой, игран в Стара Заора, заради поредното неадекватно решение на ДК на БФС.

"Смърфовете" започнаха колебливо двубоя, което позволи на "рокерите" да организират няколко беззъби атаки.

След средата на първото полувреме "смърфовете" взеха нещата в свои ръце и набързо решиха двубой я своя полза.

В 35-та минута, игралият изключително активно капитан Здравко Лазаров, центрира в наказателното поле на символичните гости, защитата не изби добре и Юнес Бенжелюн надскочи вратаря, вкарвайки за 1:0.

След още 10 минути упражнението бе повторено, Здравко Центрира и Базил дьо Карвальо с глава реализира за 2:0.

След почивката "черно-белите" значително намалиха оборотите, но въпреки това създадоха няколко чисти положения. При едно от тях Здравко Лазаров се измъкна от защитата, прехвърли вратаря на Калиакра и от малък ъгъл с красива странична ножица не успя да реализира.

В края на двубоя пък Сержиньо пропусна да направи резултата класически, пропускайки сам срещу вратаря на безпомощните гости.