Ботев до 19 вкара 3 и на Своге

Коментари (8)
11:17 / 16.08.2011
2190
Ботев удари с класическото 3:0 Спортист Своге в мач от втория кръг на Елитната юношеска група до 19 години. "Жълто черните" бяха абсолютен господар на терена през целия двубой.

"Канарчетата" се оттеглиха с два гола аванс на почивката. В 35-ата минута Методи Цветков даде преднина на пловдивчани, а минути преди края на полувремето Костадин Богданов покачи на 2:0.

През втората част Ботев продължи да мачка своя противник и логично стигна до трети гол. Капитанът на "жълто черните" Константин Ангелов се озова сам срещу вратаря на Спортист и технично го преодоля за крайното 3:0 за Ботев.

Така възпитаниците на Иван Кочев регистрираха втора победа с 3:0, в предния кръг те отупаха като гост със същия резултат Сливен.