Беларyс ни пощади - би ни само с 1:0 и yдари 4 греди

Коментари (13)
07:54 / 11.08.2011
3602
Беларус направи България за смях, но победи само с 1:0 в контролна среща в Минск. Още в 9-ата минута домакините имаха възможност за гол. Първо Калачев нацели греда, а след това Шитов отбеляза, но попадението не бе зачетено заради засада. В 33-ата минута Беларус поведе. След центриране от ъглов удар Верховцов стреля с глава, но Владо Стоянов изби. Топката обаче попадна в Кисляк, който стреля от аутлинията, кълбото рикошира във вратаря на България и се оплете в мрежата за 1:0. След това нашите продължиха да играят трагично и безотговорно. Беларусите уцелиха още три греди, а в даденото продължение изтърваха две чисти положения.