Ботев изпусна Берое на старта на ЕЮГ до 17 години

3488

Ботев изпусна връстниците си от Берое, завършвайки 0:0 в среща от първия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Пловдивчани има за какво да съжаляват за изпуснатите 3 точки в този двубой, след като стояха по-добре на терена в по-голямата част от срещата.

През първата част "канарчетата" бяха много близо да гол, но ударът на футболист на "жълто черните" от фаул срещна гредата. След почивката Ботев натика своя противник в неговата половина и създаде няколко добри положения, но те бяха профукани от възпитаниците на Георги Андонов. В 78-ата минута пловдивчани получиха право да изпълнят 11-метров наказател удар, но той бе пропуснат от Емил Генов.

В следващият кръг "канарчетата" приемат Локомотив Пловдив.


Още по темата: Елитна юношеска група до 17 години (Ботев)
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!