Топ трансфер! Талант от Първа лига става съотборник на две от перлите на Зингаревич

4881

Защитникът на Септември (София) Михаил Полендаков ще продължи кариерата си в Англия. 18-годишният десен бек, който е считан за един от най-големите таланти в българския футбол, ще подпише с Шефилд Юнайтед.

Полендаков беше пред трансфер в Ростов, но в последния момент е отхвърлил офертата на руския клуб. Според “РБ Спорт", младокът е бил договорил личните си условия с Ростов, но след като се е появила възможността да заиграе в Чемпиъншип, е размислил.

Отличните изяви на Полендаков през миналия сезон го превърнаха в трансферна цел на ЦСКА и Левски, но желанието на самия играч беше да потърси развитие в чужбина.

Plovdiv24.bg припомня, че в Шефилд Юнайтед трансфер осъществиха Ехие Укаки и Кристиан Нвачукву.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (921)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).