Христо Златински най-добър през пролетния полусезон
Полузащитникът на Локомотив Христо Златински бе определен за най-добър от феновете през пролетния полусезон в "А" група.
Подгласници на Златински останаха Сержиньо и капитана на "черно-белите" Здравко Лазаров.