Керкез: Ситуацията в Ботев е неизвестна, но нека се порадваме на победата

3542

Наставникът на Ботев Пловдив Душан Керкез сподели пред камерата на DIEMA SPORT своите впечатления след разгромната победа на неговия отбор срещу Берое в Битката за Тракия

"Благодаря на моите футболисти и феновете. Днес изиграхме супер мач, точно както тренирахме през седмицата. Тактически бяхме много добре", започна Керкез.

"Ситуацията в Ботев е малко неизвестна, но след такъв мач днес не искам да я коментирам. Днес беше дербито на Тракия, нека има малко радост за нашите фенове."

"Ако имаме шанс, можем да завършим и пети, но ще изчакаме финала за Купата. Искам във Варна да играем добре и да дойдат повече хора на стадиона. От лятото насам трябва да гледаме позитивно", добави Керкез

Какво още каза треньорът на Ботев, вижте във видеото.




Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).