Ботев с лекота се наложи над Чавдар Етрополе
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:48 / 14.05.2011Коментари (35)11037
Ботев с лекота се наложи с 4:1 над Чавдар Етрополе, в контролна среща играна в Куртово Конаре.

Старши-треньора на Ботев Костадин Видолов започна без част от звездите си, като остави на резервната скамейка Атанас Курдов, Николай Манчев, Тодор Тимонов и Йордан Минев.

"Канарчетата" по-нищо не отстъпваха на своя противник, който се подвизава в Западната Б група. Ботев откри резултата още в 10-ата минута с гол на Ридван Хаджифейзула, който се възполза от грешка на стража на Чавдар.

Минута след попадението на Ридван, "жълто-черните" удвоиха резултата. Ирфан Юсеинов проби отляво, центрира в наказателното поле, където Георги Стефанов засече с крак и вкара за 2:0.

През втората част Костадин Видолов замени почти целия състав.

В 49-ата минута Ботев направи резултата класически, след гол на влезлия като резерва Тодор Томонов. "Принца на Пловдив" изпълни прекрасен пряк свободен удар, който не остави никакви шансове на вратаря на гостите.

В 60-ата минута Николай Манчев изведе по прекрасен начин Илиян Христов сам срещу вратаря на Чавдар и младока без проблем реализира за 4:0 за Ботев.

В самия край на мача Чавдар успя да реализират почетно попадение за крайното 4:1 за Ботев.

+3

САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!САМО БОТЕВ!!!!!
на 14.05.2011 г.
+11

И през "Б" група прелитаме без загуба и сме в елита , това е ясно. Но писах , и пак повтарям - трябват ни контроли с по-класни съперници ! Примерно -с някой първодивизионен гръцки или сръбски тим...