Фенклубът на Локо със специален поздрав към наш национал, който никога не е играл в български отбор

3055

Фенклубът на Локомотив Пловдив отправи специален поздрав към футболист от националния отбор, който никога не е играл в български клуб. Става въпрос за халфа на Лийдс Илия Груев, който от следващия сезон ще се подвизава във Висшата лига на Англия.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на Фенклуб Локомотив Пловдив:

Клубът на привържениците на Локомотив Пловдив изразява своите сърдечни поздравления към Илия Груев и неговите съотборници за постигнатия забележителен успех.

Дълги години след ерата на Стилиян Петров, Димитър Бербатов, Мартин Петров и Валери Божинов, България отново ще има свой представител в най-престижното и богато футболно първенство в света — английската Висша лига.

Илия Груев е олицетворение на постоянството, труда и професионализма — качества, които вдъхновяват и дават пример на младите футболисти у нас.

С нетърпение очакваме неговите изяви в Премиър Лийг и вярваме, че ще защитава българската чест с достойнство!


Още по темата: Български национален отбор по футбол
Всички новини по темата: (654)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).