Фенове на Ботев: Да покажем в неделя, че вярваме в красотата и сме готови за борбата!

4072
1

Клуб на привържениците на Ботев Пловдив използва официалната си страница във Фейсбук, за да излезе с призив към хората с "жълто-черни" сърца. Конкретният повод за реакцията е предстоящото в неделя гостуване на Левски.

Дербито от 26-ия кръг на Първа лига е на 30 март от 18,30 часа на стадиона в "Герена".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса призива на КПБП:

Уважаеми БОТЕВИСТИ,

За нас думите "Любовта към Ботев Пловдив никога не ще умре" не са само рефрен от песен и не са лишени от съдържание!

Искаме да припомним на всяко едно жълто-черно сърце, че именно любовта към отбора ни кара да сме приятели без да се познаваме, да плачем от радост или тъга, и заедно предаваме тази любов от поколение на поколение вече 113 години.

Затова, въпреки тежките резултати от тази година, въпреки медийните "сензации", слухове, спекулации, конспирации и др. провокации, нека се съсредоточим в това, което правим най-добре - да сме с отбора, да защитаваме името и цветовете му!

Призоваваме в неделя на стадиона да покажем, че вярваме в красотата и сме готови за борбата, че можем заедно, както да празнуваме победи, така и да споделяме неуспехи.

Ботев е вечен! Той не умира!


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).