Новият изпълнителен директор на Ботев не фигурира никъде

6055
2

Новият изпълнителен директор на Ботев (Пловдив) Константин Ганев не фигурира никъде като такъв. Това показва проверка в официалния сайт на "канарчетата".

На позицията е записан само Алексей Киричек. Ганев бе обявен още на 5 януари. А дали е вписан и в Търговския регистър, може само да гадаем.

Като спортен директор на сайта на Ботев фигурира Артур Платек, а Съветът на директорите е съставен от Антон Зингаревич, Александър Ослан и Слави Микински.

Както е известно, Зингаревич получи 10-годишна забрана да влиза в България под претекст "заплаха за националната сигурност“.

Нещата при канарчетата очевадно буксуват във всяко едно отношение. Вече трети месец клубът официално няма обявен и пресдиректор, пише в днешния си брой "Тема спорт".


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).