Локо и Ботев направиха 1:1 при набор 98

Коментари (8)
14:53 / 17.04.2011
3815
Локомотив и Ботев не успяха да излъчат победител в дербито при най-малките родени през 1998 г. и завършиха 1:1 на терена в Скутаре. Двубоят започна кошмарно за възпитаниците на Владимир Чернев, които изоставаха в резултата след само 5 минути игра. Автор на гола за Ботев бе Димитър Карастанев от пряк свободен удар. Като цяло по-сериозни положения пред двете врати липсваха, като битката се водеше основно в централната част на терена. В 19-ата минута Локомотив изравни чрез чудесно центриране на Рангел Парасков от корнер и лошо излизане на вратаря на Ботев Стамболийски, от което се вълзползва централният бранител на "черно-белите" Константин Ангелов, който с глава прати топката в мрежата. Две минути преди почивката Локомотив бе съвсем близо до пълния обрат, но Димитър Грудев шутира леко в ръцете на вратаря, останал очи в очи с него. През второто полувреме двата отбора не успяха да си създадат чисто голово положение, като за отбелязване са само няколко разбърквания пред двете врати, които обаче не доведоха до нищо сериозно.

Източник: Lportala.net