Екомет 90 завърши на трето място в първия турнир за девойки

09:46 / 11.04.2011
788
Екомет 90 загуби с 1:3 от ЛП Суперспорт. Момичетата водени от треньора Илия Кунов водиха на почивката с 1:0, но след груби грешки във втората част отстъпиха.

Във втория мач Екомент 90 се наложи с 7:0 над Сап.Баня. В последния си мач от държавното първенство за девойки до 17г. Пловдивчанки загубиха с 4:6 от домакините Спортика.

Следващата седмица, на 17 април (неделя) от 14.30 часа Екомет 90 гостува отново в Благоевград. Пловдивчанки се изправят срещу Спортика в поредния кръг от пролетния полусезон на държавното първенство по футбол за жени.