Локо с катастрофална загуба, Маринов пред уволнение
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:38 / 23.02.2007Коментари (466)4752
Локомотив загуби катастрофално с 0:4 от сръбския първодивизионен тим Раднички Ниш при представянето на отбора. Старши треньорът бе извадил състав който може да се сравни с отбор от долните ешалони на нашето футболно първенство. С безлична игра и само един точен удар в очертанията на вратата на гостите, се отчетоха за целия двубой футболистите на Локомотив. Около 500-те фенове на "смърфовете" дошли да наблюдават срещата, си тръгнаха от стадиона след като резултата стана 0:4 през второто полувреме. Някой от ултрасите останаха до края на мача, като след това освиркаха бурно своите любимци и поискаха оставката на старши-треньорът Иван Маринов.

Гостите от Ниш поведоха в резултата в 10-ата минута когато защитата на Локомотив остави непокрит нападателя на гостите Миленкович, който излезе сам срещу вратаря на "черно-белите" Камбуров и го преодоля за 0:1.

След първия гол отново гостите владееха инициативата на терена и логично се оттеглиха на почивката с гол аванс. Второто полувреме започна с натиск на гостите и това даде резултат. След центриране от корнер, оставеният непокрит халф на Раднички Ранаеович отбеляза с глава за 0:2.

Дори след втория гол, играчите на Локомотив не направиха нищо, за да отвърнат на негативния за тях резултат. При една от следващите контри на Раднички резултатът стана класически. Този път другият нападател на гостите Васич се измъкна от защитниците и с техничен удар от границата на наказателното поле матира за трети път вратаря Камбуров.

До края на мача играта на Локомотив не се подобри, въпреки че в игра се появиха резервите Златински, Златинов, Халими. Отново защитата на "черно-белите" се пропука в края на мача и Васич необезпокояван от никой отбеляза своя втори гол за себе си и общо четвърти за отбора си. Тук нервите на привържениците на "смърфовете" не издържаха и те напуснаха стадиона. До края на мача може да се запомни единствения точен удар за Локомотив в този мач отправен от Златинов в 60-ата минута, но вратаря на гостите улови коженото кълбо.

Локомотив: Камбуров, Тодоров, Дишлиев, Йошев, Бачков, Горанов,Даксон да Силва, Димитров, Анев, Кики, Златковски. През втората част се появиха: Сечков, Аршинков, Златински, Златинов, Халими.