Матушев: Оставам в Локомотив

6187
17

На днешната тренировка на Локомотив, която се състоя от 15 часа на стадион "Лаута", старши-треньора на "черно-белите" Неделчо Матушев изведе отбора на първа тренировка, след лагера в Сандански.

Футболистите видимо бяха в добро настроение. Всички тренираха наравно, само Дани Кики и Илиян Марчев тренираха индивидуално.

Преди тренировката на отбора Неделчо Матушев даде кратко интервю пред репортер на Plovdiv24.bg:

"Оставам начело на Локомотив, никой в клуба не ме е уволнявал или гонил. Имам договор с клуба до лятото, така че възнамерявам да го изпълня", завърши Матушев.

 


Още по темата: Сърбин става шеф в Локо
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (17)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!