Ботев даде жертва след мача с Димитровград

7534
7

Ботев даде една жертва след мача срещу Димитровград, научи репортер на Plovdiv24.bg.
Десният краен бранител на "канарчетата" Емил Аргиров е със съмнение за скъсан менискус. В сряда защитникът ще премине ядрено магнитен резонанс за да се разбере какво е състоянието на играча.
Аргиров ще пропусне гостуването на Ботев през седмицата срещу Загорец. Димитър Байрев също остава под въпрос за гостуването в Нова Загора.
Двубоят срещу Загорец е в сряда от 15 часа, на стадион "Загорец".    
 


Още по темата: Ботев - Димитровград (20.03.11)
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!