ПФК Ботев с официална позиция за срещата с пловдивските депутати
Ръководството на ПФК Ботев Пловдив разпространи официална позиция за срещата, която се проведе с пловдивските депутати на стадион "Христо Ботев".
Plovdiv24.bg беше единствената медия, която отрази на място провелата се среща, като някои от участниците споделиха мнението си след нея.
Ето какво се казва в декларацията на ПФК Ботев:
Уважаеми ботевисти,
Днес, 23.12.2024 година, на стадион "Христо Ботев“ се проведе работна среща между ръководството на ПФК "Ботев“ и народни представители от различни политически партии. Същата имаше за цел запознаването на депутатите със ситуацията, касаеща наложените рестрикции спрямо благодетеля на нашия клуб, г-н Антон Зингаревич, в опит да бъде намерен конкретен отговор за причините, довели до тях.
На отправената покана към представителите на ГЕРБ-СДС, коалиция "Продължаваме Промяната – Демократична България“, "БСП – Обединена левица“, "Има такъв народ“, "ВЪЗРАЖДАНЕ“ и "МЕЧ“ се отзоваха народните избраници от коалиция "Продължаваме Промяната – Демократична България“, "БСП – Обединена левица“, "Има такъв народ“ и "ВЪЗРАЖДАНЕ“.
По време на срещата депутатите поеха ангажимент и заявиха готовност да съдействат съвместно за намирането на решение, което да внесе яснота относно случващото се с мажоритарния собственик на клуба.
С уважение,
Ръководството на ПФК "Ботев“
Този браузър не поддържа видео елемента.