БФС със солена глоба за Ботев

4340
6

Дисциплинарната комисия към БФС си направи коледен подарък, след като глоби сериозно Ботев (Пловдив) след мача с Лудогорец.

Футболната централа ще напълни касичката с 5300 лева за провинения на "жълто-черните" фенове.

Ето и пълното решение на ДК:

За нерегламентирано използване на пиротехника, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За хвърлени предмети, на основание чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 2 от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. Б от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 3000 лева.


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).