Треньорът на Локо преди Берое: Победата ще е добър завършек на годината!

2728
2

Локомотив (Пловдив) гостува на Берое (Стара Загора) в 1/8-финален мач от турнира за Купата на България. Двубоят е утре от 16:00 часа на стадиона в Стара Загора.

Ето какво сподели треньорът на "черно-белите" Васил Гърков преди сблъсъка:

"Добър завършек на годината. Ще се получи, ако спечелим предстоящия двубой. Турнирен мач, възможен е всякакъв резултат. Познаваме се отлично със съперника, няма с какво да се изненадаме. В състава ни ще има момчета, родени 2006 и 2007 година. Заслужават да получат шанс“, коментира Гърков пред Sportal.bg.


Още по темата: Купа на България сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (112)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).