Локо (София) развя бялото знаме преди Ботев - трима титуляри са аут
Трима от най-важните играчи на Локомотив (София) няма да вземат участие в предстоящия мач за Купата с Ботев (Пловдив).
Това са Анисе Бру, Нтоналнто Атска и Лука Иванов, които са наказани за натрупани жълти картони.
Тримата са основна част от състава на Антон Велков, а по този начин "столичните железничари" ще са доста отслабени за предстоящия сблъсък.
Двубоят Локо София - Ботев е в неделя от 13:00 часа в столичния квартал "Надежда".