КПБП с екскурзия за мача с Локо (София)

1753
2

Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив огранизира екскурзия за предстоящата визита на Локомотив (София).

Ето какво написаха "жълто-черните" фенове:

Ботевисти, време е за поредната битка!

Тази неделя, от 13:00 часа, нашият отбор се изправя срещу Локомотив София в мач от турнира за Купата на България! Срещата ще се играе на стадиона в квартал "Надежда“, а ние сме готови да подкрепим момчетата, както само ние знаем!

Клубът на привържениците организира екскурзия за всички желаещи да бъдат част от тази важна битка!

Записвания: във Фен Шопа зад Трибуна Юг

Срок: от днес - до 12:00 часа на 14.12. (или до изчерпване на местата)

Цена: 10 лв. (заплаща се при записването)

Часът на тръгване ще бъде обявен допълнително.

Нека покажем какво значи жълто-черна подкрепа и заедно да изведем Ботев към поредната крачка към Купата!

Купата е наша!

Очакваме ви!


Още по темата: Купа на България сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (112)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).