Коко Динев: В Черно море обичат калта и затова поливат терена

4880
13

Президентът на Локомотив Коко Динев не пропусна да се заяде с Черно море след равенството 1:1 на "Тича". Бизнесменът намекна, че домакините нарочно не са привели терена в поносим вид, а са го оставили мокър. "Не знам защо поливат терена преди мач при тези температури. Явно от Черно море обичат да играят на кал", заяви Динев.

Той също не се сърди на капитана Здравко Лазаров, който подходи несериозно към наказателния удар през първото полувреме и би над вратата. "Здравко е вкарвал много дузпи, много е и изпускал. Не мисля, че умишлено не вкара. Продължаваме да преследваме зона Европа, това ни е целта", завърши Динев.

Източник: sportal.bg


Още по темата: Черно море - Локо 06.03.2011
Всички новини по темата: (15)

Виж коментарите (13)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!