Тежка битка между Пловдив и София на поредния снукър турнир

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (3)
10:58 / 27.02.2011
1475
Качествена игра, високи точкови серии и джентълменско поведение. С това се характеризира изминалият първи ден на поредния турния по снукър, организиран от Българската снукър федерация (БСФ). Домакин на състезанието е пловдивският Клуб "147", а участие взеха състезатели от цялата страна. Най-оспорвана обаче се очертава битката между Пловдив и София. Първата голяма изненада бе отпадането на водача във временната ранглиста Никола Кемилев, който бе тотално надигран от младата надежда Димитър Механджийски с 3:0. Въпреки чудесната игра и брейкa от 50 точки в третия фрейм Никола допусна няколко грешки, от които Мехаджийски се възползва по най-добрия начин.

Наслада на публиката донесоха и сериите на Георги Величков и Цветан Видолов, съответно от 57 и 51 точки. Очаква се утрешният ден да донесе още високи брейкове, изненади и много усмивки на всички присъстващи.

Източник: Sportal.bg



Виж коментарите (3)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 22
Днес: 0


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).