Глобиха Керкез след загубата от Септември
Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез бе глобен от БФС.
Това става ясно от решенията на дисциплинарната комисия към родната футболна централа.
Наставникът на "канарчетата" е санкциониран с 800 лева, заради действията си край терена по време на загубата от Септември (София).
В края на мача босненският специалист си изпусна нервите при една ситуация до тъч линията, а за провинението си бе наказан с жълт картон.