Ново лого на екипите на Ботев, дебютира още за Купата
Ботев (Пловдив) обяви промяна по официалния екип на мъжкия отбор. На ръкавите на фланелката ще бъде изписан един от партньорите на "канарчетата".
Ето какво написаха от клуба:
Радостни сме да приветстваме "ЮГ Маркет Трейдър“ — електронна платформа за търговия в реално време на Българската фондова борса като най-новия партньор на Ботев (Пловдив), чието лого ще бъде част от официалните екипи на "канарчетата“.
Представителният отбор на "жълто-черните“ ще играе с новата визия още в четвъртък, когато започва защитата на Купата на България с гостуване на Миньор (Перник).