БФС глоби Ботев с 3 бона за обиди и видеозапис, титуляр изгоря за натрупани картони

3573

Дисциплинарната комисия към БФС обяви наказанията след поредния кръг в родния футбол.

Ботев (Пловдив) отнесе глоба от 3000 лева за обидни скандирания, а Константинос Балоянис е наказан с един мач за натрупани жълти картони.

"Жълто-черните" са глобени и за не качен видеозапис на футболната среща в електронната платформа при U17, като санкцията е 125 лева.

Ето и всички решения:

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. Б от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 3000 лева.

U17: За не качен видеозапис на футболната среща в електронната платформа, на основание чл.37, ал.1, т. 23 от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 125 лева.


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).