ПФК Ботев: Къде са хората и защо не са на стадиона?

22047
10

ПФК Ботев Пловдив промотира новото предаване на Ботев ТВ, което е озаглавено "Зона 12".

В него акцентът ще бъде върху актуалните теми и интересните събеседници.

Първият епизод е озаглавен "Къде са хората?", като от клуба поставят въпроса като "Защо не са на стадиона?".

Любопитно е, че преди дни излезе статистика, според която "канарчетата“ са събрали за 4 домакински мача на "Колежа“ 34 271 души или по 8 568 средно на среща, което им отрежда едно от челните места в класирането по този показател.

Ето какво написаха от клуба в социалните мрежи към предаването:

Ботев стартира с рекорден брой точки, но къде са хората и защо не са на стадиона?

Какви реално могат да са амбициите на "канарчетата“ през сезона?

Кое е по-сладко – успех в Европа или победа над Левски?

Отговорят Петър Петров – председател на Сдружение "ПФК Ботев“, и Петър Янев – дългогодишен привърженик на отбора и добре позната фигура в обществото.

Кажете ни кой искате да е следващият гост в предаването?


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).