Глобиха съперник на Локо с 287.50 лева

2003

Дисциплинарната комисия към БФС обяви глобите след кръга за Купата на България.

Съперникът на Локомотив в следващия кръг - Черноморец (Бургас), е глобен с 287.50 лева.

Ето и всички наказания:

За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ФК "Кюстендил" гр. Кюстендил с имуществена санкция в размер на 37.50 лева.

За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ФК "Черноморец" гр. Бургас с имуществена санкция в размер на 37.50 лева.

За възпламеняване на бомбички на пистата, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. В от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ФК "Черноморец" гр. Бургас с имуществена санкция в размер на 250 лева.

За възпламеняване на бомбички на пистата, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. В от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Добруджа" гр. Добрич с имуществена санкция в размер на 250 лева.

За нерегламентирано използване на факли и димки, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ОФК "Вихрен" гр. Сандански с имуществена санкция в размер на 37.50 лева.


Още по темата: Купа на България сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (112)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).