"Жълто-черна" организация благодари на Гонзо
Фондация "Жълто и Черно" се обърна с благодарствено писмо към президента на БФС - Георги Иванов.
Ето какво написа организацията:
Фондация "Жълто и Черно" изказва благодарност на президента на Български футболен съюз, Георги Иванов за подкрепата на инициативата за изграждане на паметник на Динко Дерменджиев - Чико.