Марица не успя срещу Черно море

2560

Марица (Пловдив) загуби с 1:3 от Черно море в първи осминафинал от турнира за Купата на БФС при юношите от набор 2007. Двубоят се игра на стадиона в село Маноле.

Двата тима изиграха интересен и оспорван двубой. Първата част завърши при резултат 1:1, а голът за “жълто-сините" реализира Венцислав Кралев. Преди това Тони Михайлов бе дал преднина на варненци.

Гостите поведоха през второто полувреме, а в заключителните минути стигнаха и до трети гол. Точни за тях бяха Васил Касабов и Божидар Жечев, съобщават "жълто-сините".

Реваншът е на 16 октомври, от 10:30 часа, на стадион “Корабостроител" във Варна.


Още по темата: Детско-юношески футбол
Всички новини по темата: (431)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).