Ботев би Локо (Септември), Курдов се върна с три гола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:56 / 05.02.2011Коментари (127)18549
Ботев победи с 5:2 Локо (Септември), в предсезонна контрола.

Още преди почивката "жълто-черните" взеха инициативата в свои ръце, но противно на логиката локомотивци поведоха в 35-та минута с гол на бившият "смърф" Гюрсел Вели.

"жълто-черните" бързо върнаха гола с точно попадение на Ангел Рахов, 5 минути по-късно.

През второто полувреме Ботев демонстрира превъзходство, но всички нападатели се изредиха да пропускат. Повторен дебют с райето направи Атанас Курдов, който дори бе освиркан от малка група от агитката, която обаче получи укор от останалите фенове.

Малко след влизането си в игра Курдов получи правото да изпълни дузпа, но стреля във вратаря. Все пак таранът се реваншира, бележейки три гола за 3:1, 4:2 и 5:2. Между тях се разписаха Тодор Неделев и футболист на Локо. Попадението пък на Неделев бе дебютно за него при мъжете.