Играч на Арсенал последва Ботев в Instagram, причината е необичайна

4003

Изигралият близо 150 мача за Арсенал Киърън Гибс последва профила на Ботев Пловдив в Instagram.

Причината е, че Гибс е много изключително въвлечен в биткойн бранша. През 2022-а година като играч на Интер Маями той прие да получава 50% от заплатата си в криптовалута.

Пловдивският тим пък е един от първите отбори в света, които интегрират криптовалутата като част от операциите на клуба.

"Канарчетата" са и един от малкото тимове в света, които имат свои биткойн отдел, пише Gong.bg. В гостуването на Марибор в Словения Ботев излезе и със специален екип с логото на криптовалутата върху гърдите на фланелката.

Проверка на Plovdiv24.bg показа, че Ботев (Пловдив) също е последвал бившия английския национал в социалните мрежи.


Още по темата: Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (1677)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).